Skip to content
Search
Generic filters
Exact matches only

روش های ارسال سفارش

روش های ارسال

  • ارسال ویژه نی نی بازار برای سفارش های شهر تهران
  • پست پیشتاز ، سفارشی و تیپاکس مخصوص شهرستان

ارسال سفارش های شهر تهران  

ارسال از طریق پیک نی نی بازار

کلیه سفارش های ثبت شده برای تهران طبق زمانبندی اعلام شده در قسمت (زمان بندی ارسال سفارش)، توسط  مامورین پخش تحویل شما گرامیان می گردد . لازم به ذکر است ، با توجه به اینکه غالب مشتریان نی نی بازار مادرانی هستند که دارای فرزند خردسال می باشند ، مامورین پخش موظف هستند کالا را درب واحد در هر طبقه و موقعیتی که مشتری تقاضا می کند ، تحویل نمایند.

هزینه ارسال سفارش های بالای  150 هزار تومان رایگان بوده و مشمول هیچ گونه هزینه ای نمی گردد.

هزینه ارسال سفارش های کمتر از 150 هزار تومان در هر نقطه از شهر تهران فقط 6500 تومان می باشد که به جمع فاکتور اضافه می گردد .

 

  ارسال سفارش های شهرستان ها  

کاربران محترمی که از سایر شهرها اقدام به ثبت سفارش می نمایند، می توانند پس از مشخص کردن استان و شهر محل سکونت خود، یکی از روش های ارسال که شامل تیپاکس، پست سفارشی و پست پیشتاز می باشد را انتخاب نمایند. متوسط زمان ارسال کالاها توسط تیپاکس 24 الی 48 ساعت،  پست پیشتاز 2 الی 4 روز کاری و پست سفارشی بین 4 روز کاری الی یک هفته می باشد. در این مرحله  با توجه به میزان خرید و روش ارسال انتخاب شده، هزینه ارسال محاسبه و اعلام می گردد.

مشتریانی که سفارش بالای 250 هزار تومان دارند، می توانند از خدمات ارسال رایگان بهره مند شوند. زمان ارسال بسته ها در این حالت حداکثر بین 6 الی 7 روز کاری می باشد.*** ذکر این نکته ضروریست که در زمان دریافت سفارش هیچ گونه هزینه دیگری نباید توشط مشتری به مامورین پست یا تیپاکس پرداخت شود.

دسته بندی محصولات
بستن