Skip to content
Generic filters
Exact matches only

سوالات متداول

سوالات متداول

 

  • آیا موجودی و قیمت محصولات نی نی بازار به روز و درست هستند؟

تمامی محصولات سایت نی نی بازار دارای موجودی و قیمت به روز شده و درست هستند. در نتیجه چنانچه روی محصول، برچسب ” در انبار موجود نمی باشد” را مشاهده نمی کنید، می توانید با خیال راحت و اطمینان از موجود بودن کالا، خرید خود را انجام دهید.

  • امکان مراجعه حضوری مشتریان برای خرید وجود دارد؟

خیر. از آن جایی که نی نی بازار یک فروشگاه اینترنتی می باشد، مشتریان عزیز می بایست سفارش خود را فقط به صورت اینترنتی ثبت کنند. از این رو تلاش ما بر این بوده تا هنگام قرار دادن عکس و اطلاعات محصولات واضح ترین و کامل ترین اطلاعات ممکن را در اختیار قرار دهیم.

  • برای تغییر یا انصراف از سفارش چه باید کرد؟

در درجه اول هنگام خرید دقت بفرمایید تا دقیقا محصولی که می خواهید خریداری کنید و از قصد خرید اطمینان حاصل کنید تا نیاز به تغییر یا کنسلی نباشد.

چنانچه قصد انصراف از سفارش خود را دارید، و شما در سایت نی نی بازار حساب کاربری دارید، در بخش حساب کاربری، از قسمت سفارش ها می توانید سفارش خود را کنسل کنید. در غیر این صورت می توانید با شماره ۰۲۱۷۷۷۴۱۵۷۱ تماس بگیرید تا همکاران ما برای شما کنسل کنند. اگر قصد ایجاد تغییر در سفارش ثبت شده خود را دارید نیز با همکاران ما تماس بگیرید تا برای شما انجام دهند.

  • چطور از زمان موجود شدن کالاهای ناموجود مطلع شوم؟

در سایت نی نی بازار روی کالا های ناموجود، برچسب “موجود شد به من اطلاع بده” مشاهده می کنید. با کلیک بر روی محصول و انتخاب گزینه ” موجود شد به من اطلاع بده” به محض موجود شدن کالای مورد نظر، به شماره همراه شما اطلاع رسانی می شود.

  • آیا محصولات قرار داده شده در سایت نی نی بازار اصل و مطمئن هستند؟

بله. مجموعه نی نی بازار همواره محصولات خود را از وارد کننده ها و پخش کننده های معتبر تهیه می کند و می توانید از اصل بودن محصولات اطمینان داشته باشید. محصولات ارائه شده در سایت نی نی بازار دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.

  • آیا افرادی که سفارش ها را تحویل می دهند، دستگاه کارتخوان سیار دارند؟

بله. همکارانی که سفارش های تهران را تحویل می دهند، مجهز به دستگاه کارتخوان سیار بوده و می توانید سفارش خود را به صورت نقدی یا از طریق کارت، پرداخت نمایید.

  • شرایط همکاری با فروشگاه چگونه است؟

چنانچه شما تولید کننده و یا توزیع کننده محصولاتی هستید که مناسب ارائه در سایت نی نی بازار می باشد، می توانید جهت همکاری با شماره 77283010 قسمت بازرگانی، تماس بگیرید.

  • آیا امکان تعویض کالای خریداری شده، به علت تغییر رنگ، سایز یا دلایل دیگر وجود دارد؟

چنانچه قصد تعویض محصول خریداری شده خود را دارید، طبق توضیحات ارائه شده در قسمت “روش های بازگرداندن کالا” می توانید محصول خود را نهایتا تا 7 روز پس از خرید، تعویض نمایید.

دسته بندی محصولات
بستن